Sevenkeys PF 2018

NEZMEŠKEJTE JEŽÍŠKA KVŮLI AIRBNB HOSTŮM

Vánoce jsou jedním z nejhezčích období, kdy navštívit Prahu. Překrásné trhy s vánoční výzdobou, všude voní svařené víno, pečené kaštany, sladké trdlo… Ví to i turisté a nenechají si to ujít. Pro hostitele jsou to doslova “žně”, byty jsou plně obsazeny, ceny za pobyt vysoké, hosté skvěle naladěni. Je to čas, kdy můžete hostům tento čas ještě zpříjemnit, například díky milému vánočnímu přání, drobnému dárku, nebo tradičnímu českému cukroví. Věřte, že takovou pozornost ocení.

 

Kapr stydne, salát teplá, jehličí pomalu opadává…

Vánoční svátky však mohou hostitelům Airbn přinést i značná úskalí. Hosté mají naplánovaný příjezd právě na Štědrý den. Vy chcete být s rodinou a blízkými, ale musíte hostům předat klíče. Turisté se ne a ne objevit, mají zpoždění, nic nového, ale zrovna na Ježíška je to ještě nepříjemnější. Ryba stydne, salát teplá, ze stromku už opadává jehličí a hosté stále nikde…

 

Vyzkoušejte SELF CHECK-IN

Je několik způsobů, jak se takové situaci vyhnout. Jedním je, že si hostitel může zablokovat v Airbnb kalendáři dny, ve které nechce, aby hosté přijeli. Často je to právě 24.12., ale také První a Druhý svátek vánoční.  Je to sice určitá limitace a může Vám to snížit příjmy, ale Vy budete v klidu. Další možností je vyžít centrálních poboček Seven Keys, kde si Vaši hosté mohou vyzvedávat klíče. Jsou otevřené nepřetržitě a turisté si díky předem zaslaných kódů mohou klíče od bytu vyzvednout sami.

Self check-in neboli vyzvedávání klíčů samotnými hosty funguje výborně. Turisté to také vítají, nestresují se, když náhodou přijedou později. Hostitelé Airbnb po celém světě self check-in praktikují, vyhnou se hodinám čekání na své hosty”, říká Zuzana Benešová, zakladatelka společnosti Seven Keys a dodává: “Hostům připravujeme podrobný manuál šitý na míru každému bytu, včetně mapek, jak se k výdejně klíčů dostat a poté trasu do bytu”.

V Seven Keys žádné dny neblokujeme a hosté mohou přijet kdykoliv, na Štědrý den, 25. i 26. 12. a vždy je s radostí ubytujeme. Ať už je to formou self-check-inu nebo osobního uvítání, naši klienti mají jistotu, že jejich hosté budou vždy včas a vřele ubytovaní.

 

Pronajměte si schránku na klíče a zapomeňte na hodiny čekánívánoční stromek

Seven Keys v rámci kompletního servisu svým klientům, majitelům bytů, nabízí jak self check-in, tak osobní check-in, první varienta je ale u klientů oblíbenější. Pro samostatné hostitele nabízíme pronájem schránky na našich pobočkách za 950 Kč (bez DPH) měsíčně. Pobočky máme u metra I.P. Pavlova a na rozhraní Smíchova a Malé Strany. Obě jsou otevřené nepřetržitě.

 

3, 2, 1…. Šťastný nový rok!

Kromě Vánoc je právě Silvestr nejžádanější den co se týče rezervací apartmánů. Cena za pobyt se může zýšit až pětkrát a stejně mají hostilelé bytů v centru Prahy téměř stoprocentní jistou, že si jejich byt turisté zarezervují. Hosté přijíždějí slavit a radovat se z příchodu nového roku. Přestože vědí, že v rámci pravidel bytu a celého domu musí dodržovat noční klid po 22h, často na to po pár skleničkách vína či panáků zapomínají a v bytě je pak veselo. V lepším případě jsou veselí i sousedi a nevadí jim případný hluk. V horším případě jim rámus z vedlejšího bytu leze na nervy, nenechá je spát, budí jim děti a podobně. V takovém případě by měl být hostitel k dispozici 24/7 a umět si hosty usměrnit, pokud narušují soukromí sousedů.

V Seven Keys jsme vždy na telefonu, nejen pro hosty, ale i pro sousedy, popřípadě pro předsedy SVJ, kteří se nám vždy dovolají. Pokud hosté na naše telefonáty a zprávy Airbnb nereagují, jsme vždy schopni do půl hodiny přijít do bytu a hosty upozornit na nutnost dodržování nočního klidu. Právě díky dobré komunikaci nemáme se sousedy žádné problémy a jsou spokojeni nejen oni, ale i naši klienti, majitelé bytů.

 

Užijte si Vánoce a přejeme úspěšné pronajímání!

 

Pronajímejte se Seven Keys a dosáhnete nejvyšších možných příjmů. Nemusíte o nic starat, vše vyřešíme za Vás a Vy tak vyděláváte bez práce.

 

prague christmas

1 2470